Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


TÝN NAD VLTAVOU - STAVEBNÍ PARCELY RAČINA - SKALKY

- LOKALITA RAČINA - SKALKY

- PLOCHY PRO INDIVIDUÁLNÍ REKREACI

- VODOVOD, KANALIZACE, ELEKTŘINA

- MOŽNOST BUDOUCÍ VÝSTAVBY K BYDLENÍ

 2.100,- Kč/m2

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi stavebních parcel v lokalitě Račina - Skalky (v sousedství domu s č.p.505 - viz přiložená mapa) v Týně nad Vltavou. Z jedné parcely zde majitel geometrickým plánem vyčlenil celkem devět stavebních parcel a příjezdovou komunikaci takto:

parcela č. 1 – 48/42: 760 m2, REZERVOVÁNO

parcela č. 2 – 48/43: 892 m2,

parcela č. 3 - 48/44: 874 m2,

parcela č. 4 - 48/45: 1791 m2, PRODÁNO

parcela č. 5 - 46/7: 3559 m2, PŘEDBĚŽNĚ REZERVOVÁNO

parcela č. 6 - 46/6: 844 m2,

parcela č. 7 - 46/8: 901 m2,

parcela č. 8 - 46/5: 860 m2,

parcela č. 9 46/9: 939 m2,

příjezdová komunikace 46/4: 1472 m2

Uvedené parcely jsou v katastru nemovitostí vedeny jako orná půda. Územním plánem („ÚP“) je lokalita s nabízenými parcelami vedena v kategorii RI-N, tedy pro umístění staveb pro rodinnou rekreaci. Výška budoucí zástavby je stanovena na jedno podlaží, s možností obytného podkroví. ÚP dále připouští výstavbu doplňkových staveb, souvisejících se stavbou hlavní (např. pergola, altán, sklad na dřevo a nářadí). Zastavitelnost plochy pro rekreační oblast ÚP výslovně nestanovuje, lze předpokládat min 30%. Závazná je vzdálenost objektů mezi sebou - minimálně 10 m, tedy 5m od hranice parcely.

V nabídkové ceně parcely je přivedení inženýrských sítí na hranici pozemků: elektřiny, obecního vodovodu a veřejné kanalizace. Práce na vodovodu a kanalizaci právě probíhají. Elektřina bude přivedena v září letošního roku - termín je stanoven smluvně s distributorem.
Příjezd k lokalitě s parcelou je veden po zpevněné obecní komunikaci – ulicí Skalky. Vjezd na samotnou parcelu je řešen po částečně zpevněné příjezdové cestě – pozemku s parcelním číslem 48/4 (dále jen: „příjezd“). V nabídkové ceně parcely je započítán spoluvlastnický podíl ideální jedné desetiny k příjezdu. Příjezd bude upraven jako částečně zpevněná, šotolinová komunikace.
Závazným stanoviskem stavebního úřadu je stanoveno, že pokud budou do budoucna splněny podmínky dopravní a technické vybavenosti, lze území využít i jako plochu BI – bydlení. Ulice Skalky však v současné době tento požadavek nesplňuje, příjezd je omezen maximální tonáží 3,5 t.

Nabídková cena je stanovena na 2.100,- Kč/m2.

Územní plán, textová část:

https://www.tnv.cz/assets/File.ashx?id_org=17212&id_dokumenty=18122

Územní plán, hlavní výkres:

https://www.tnv.cz/assets/File.ashx?id_org=17212&id_dokumenty=18118

Videoprohlídka

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF