O mně

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Vítám Vás na svých stránkách a děkuji Vám, že jste se na mě proklikali :-)

Tyto stránky jsem vytvořil pro Vás, abych Vám nabídl své služby v oblasti realit, abych Vám pomohl rychle, dobře a bezpečně prodat Vaši nemovitost – za nejvyšší možnou cenu.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem majitelem realitní kanceláře REALITY HORŇÁK spol. s r. o.

Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal nemovitosti v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

V realitách pracuji patnáct let a za tuto dobu jsem prodal 403 nemovitostí. Mou hlavní devizou pro práci v oboru je vzdělání ve stavařině. Jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby s platným osvědčením České komory autorizovaných architektů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí.

Práce v realitách mě opravdu baví a naplňuje. Fascinují mě moderní technologie, jejichž prostřednictvím nemovitosti nabízím. Ke každé nemovitosti pořizuji profesionální fotografie, natáčím video prohlídky, vytvářím Home Staging, vytvářím schématické půdorysy s 360° fotografickou prezentací. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. V současné době jsem jediným realitním specialistou v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrikoptéry, s povolením k provádění leteckých prací. Součástí povolení je samozřejmě i pojištění odpovědnosti na tuto činnost.

Profesionální prezentaci nemovitostí zveřejňuji na nejnavštěvovanějších realitních portálech a na sociálních sítích tak, aby se dostaly k největšímu okruhu zájemců, aby se nemovitost skutečně prodala rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Velmi mi záleží na odvedení špičkové práce a na Vaší spokojenosti. Od dětství bydlím v Bechyni, moje realitní kancelář sídlí v Týně nad Vltavou. Po patnácti letech jsem v tomto „svém“ regionu veřejně známou osobou. Podařilo se mi vybudovat dobré jméno a s pokorou si dovoluji tvrdit, že se zde těším dobré pověsti.

S mnoha svými klienty jsem po úspěšně realizovaném prodeji navázal blízký, přátelský vztah. Víme o svých zálibách a koníčcích, radujeme se společně nad úspěchy našich dětí, rádi se vidíme a máme si co říci. Velmi často se mi pak dostává odměny nejvyšší, kdy mě mí klienti potěší milou referencí, kdy mě dále doporučují svým přátelům, příbuzným a známým a já tak krom dalšího úspěšného prodeje získávám nová vzácná přátelství.

A ještě jeden důvod, proč jsem pro Vás stránky vytvořil…

Řekněme si otevřeně, že práce realitního makléře se příliš dobré pověsti netěší. A nutno říci, že často poprávu. Občas se na mě obracíte s prosbou o pomoc a radu, kterak se vymanit z nevýhodně uzavřeného zprostředkovatelského vztahu. Bohužel, znám ty hry "takymakléřů" na "vážného zájemce" nebo „stoprocentního kupce", s následným „tady mi to podepište“. Vím, čemu jsou "takymakléři" učeni a nuceni... To mě mrzí.

Prostřednictvím svého webu, prostřednictvím své profesionality Vám chci ukázat, že když dva dělají totéž, není to totéž. Neschovávám se za "věhlasnou značku". Nejsem "NEJVĚTŠÍ", "NEJZNÁMĚJŠÍ" a "NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ". Už vůbec nejsem jednou z mnoha "JEDNIČEK NA TRHU".

Jsem Ivan Horňák, v současné době jeden z nejvyhledávanějších realitních makléřů na jihu Čech. Předstupuji před Vás se svou tváří, se svou jednoznačnou identitou a dovoluji si Vám nabídnout profesionální služby v oblasti realit.

Projděte si v klidu tyto stránky, přečtěte si mé články, mrkněte na nabízené tipy a doporučení. Dostáváte se tak k informacím, které Vám ulehčí rozhodování ohledně prodeje Vaší nemovitosti.

Dočetli až sem? Máte můj obdiv a děkuji Vám za Váš čas.

Chcete rychle, dobře a bezpečně prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete prodat za nejvyšší možnou cenu?

Přijměte laskavě mé pozvání na posezení u dobré kávičky a na nezávazné popovídání.

VOLEJTE - 603 236 139

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák - 1. makléř s dronem

realitní specialista pro jižní Čechy

Hornak_dron_1