Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


BYT 2+KK NA MALÉ STRANĚ V TÝNĚ NAD VLTAVOU

- BYT S BALKONEM VE STŘEŠNÍ NÁSTAVBĚ

- OSOBNÍ VLASTNICTVÍ

- 5. PATRO S VÝTAHEM

PRODÁNO

2.100.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi bytu 2+KK v Malostranské ulici č. p. 444 v Týně nad Vltavou. Nabízený byt s balkonem je umístěn ve střešní nástavbě - pátém patře pětipatrového panelového domu s výtahem. Dispozice bytu nabízí místnosti vstupu (3,49 x 1,08 = 3,8 m2), obývacího pokoje (4,61 x 4,15 = 19,2 m2) s kuchyňským koutem (2,54 x 2,43 = 6,2 m2) a předloženým balkonem (2,39 x 0,89 = 2,1 m2), ložnice (3,65 x 3,46 = 12,6 m2) a koupelny (2,33 x 1,58 =3,7 m2). Příslušenstvím bytu je sklepní kóje (2 m2) v přízemí domu, k dispozici je společná kočárkárna.
Nabízený byt je umístěn ve střešní nástavbě panelového domu, realizované v roce 2003. Ve vstupu a koupelně je položena keramická dlažba, v obývacím pokoji a kuchyňském koutě plovoucí podlaha, v ložnici je podlaha dřevěná - prkenná.
Kuchyňský kout je osazen kuchyňskou linkou do tvaru písmene “L“, s horkovzdušnou elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou digestoří a přípravou pro myčku. V koupelně je umístěna vana, umyvadlo, kloset a místo pro pračku.
Podlahová plocha bytu čítá 47 m2.
Měsíční předpis plateb a je stanoven na 2.700,- Kč, z toho fond oprav 1.322,- Kč.
Součástí kupní ceny je částečné kompletní zařízení bytu.
Vlastnické právo k nabízenému bytu není nikým a ničím omezeno, předání bytu může proběhnout okamžitě.

PENB - G (přesnou hodnotu zjišťuji).

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF