Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


BYT 3+1 V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

- OSOBNÍ VLASTNICTVÍ 

- BALKON

- ČÁSTEČNÁ REKONSTRUKCE

 

3.195.000,- Kč

 

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi bytu 3+1 v osobním vlastnictví ve Větrné ulici č. p. 911 v Českých Budějovicích - v žádané lokalitě nedaleko Jihočeské univerzity. Nabízený byt s balkonem je umístěn ve čtvrtém patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem. Dispozice bytu nabízí místnosti vstupu (2,85 x 1,51 = 4,31 m2), kuchyně (2,44 x 1,79 = 4,38 m2) s jídelnou (1,23 x 1,70 = 2,09 m2), obývacího pokoje (4,74 x 3,44 = 16,36 m2), s předloženým balkonem (3 m2), dětského pokoje (3,59 x 3,46 = 12,45 m2) a ložnice (3,45 x 2,24 = 7,76 m2). Dispozici doplňují místnosti koupelny se záchodem (2,43 x 1,57 = 3,83 m2) a komory (2,85 x 1,9 = 5,41 m2).
Příslušenstvím bytu je sklepní kóje (2,3 m2). V domě je k dispozici kočárkárna.
Nabízený byt prošel částečnou rekonstrukcí. Z původní dispozice 2+1 byla vytvořena dispozice 3+1. V bytě bylo ponecháno původní bytové jádro, kuchyni byla osazena nová kuchyňská linka se spotřebiči (kombinovaný plynoelektrický sporák a elektrická digestoř).
V předsíni je položena keramická dlažba,v kuchyni, dětském a obývacím pokoji plovoucí podlaha, v ložnici koberec.
Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla zde osazena nová okna, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla střecha, stoupačky a instalován nový výtah.
Podlahová plocha bytu čítá 60,61 m2. Měsíční předpis plateb a je stanoven na 4.860,- Kč (při počtu čtyř osob v domácnosti), z toho fond oprav 1.388,- Kč.
Vlastnické právo k nabízenému bytu není nikým a ničím omezeno, předání bytu může proběhnout prakticky okamžitě. PENB v současné době nedoložen - G, aktuální stav zjišťuji.

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF