Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DRUŽSTEVNÍ BYT 1+1 NA MALÉ STRANĚ V TÝNĚ NAD VLTAVOU

- ÚSPORNÝ BYT

- ŽÁDANA LOKALITA

- MOŽNOST REKONSTRUKCE

  DLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV

PRODÁNO

1.990.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi družstevního bytu 1+1 v Malostranské ulici č. p. 448 v Týně nad Vltavou. Nabízený byt s balkonem je umístěn v prvním patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem. Dispozice bytu nabízí místnosti vstupu (1,63 x 1,31 = 2,14 m2), kuchyně (4,06 x 3,45 = 14,1 m2) a obývacího pokoje (4,67 x 3,44 = 16,1 m2) s předloženým balkonem (2,52 x 0,89 = 2,55 m2). Dispozici doplňují místnosti koupelny (1,58 x 1,23 = 1,95 m2) se záchodem (1,16 x 0,83 = 0,87 m2). Příslušenstvím bytu je sklepní kóje (2,6 m2). V domě je k dispozici kočárkárna.
Nabízený byt je v původním, průměrně udržovaném stavu, s původním bytovým jádrem (součástí kupní ceny jsou již zakoupené obklady a dlažby). V kuchyni je položena plovoucí podlaha a instalována zánovní kuchyňská linka s indukční dvouplotýnkou, v obývacím pokoji je položen koberec.

Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla zde osazena nová okna, vyzděny meziokenní vložky, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla střecha, stoupačky a instalován nový výtah.

Podlahová plocha bytu čítá 39 m2. Měsíční předpis plateb a je stanoven na 2.717,- Kč, z toho fond oprav 899,- Kč.

Členský podíl k nabízenému bytu není nikým a ničím omezen, předání bytu může proběhnout okamžitě.

3D scan

Půdorys

125073366_hornak_first_floor_first_design_20220715_0f5d84

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF