Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DRUŽSTEVNÍ BYT 3+1 NA MALÉ STRANĚ

- BYT PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

- BALKON

- 1. PATRO S VÝTAHEM

2.645.000,- Kč

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi družstevního bytu 3+1 ve Vodňanské ulici č. p. 463 v Týně nad Vltavou. Nabízený byt s balkonem je umístěn v prvním patře šestipatrového panelového domu s výtahem.
Dispozice bytu sestává z místností předsíně (7,2 m2), kuchyně (3,44 x 2,25 = 7,8 m2), haly (3,43 x 2,24 = 7,7 m2), dětského pokoje (3,50 x 3,43 = 12,0 m2), obývacího pokoje (5,91 x 3,44 = 20,4 m2) s předloženým balkonem (2,8 m2) a ložnice (3,45 x 3,43 = 11,9 m2). Dispozici doplňují samostatné místnosti koupelny (1,71 x 1,53 = 2,6 m2) a záchodu (1,0 m2). Součástí bytu je sklepní kóje (2,0 m2) v přízemí domu. K dispozici je dále společná kočárkárna a sušárna prádla ve společných částech domu.
Nabízený byt prošel před rokem celkovou, velmi zdařilou rekonstrukcí. Bylo zde vyzděno nové bytové jádro, osazena nová kuchyňská linka s novým sporákem (s horkovzdušnou pečící troubou a sklokeramickou varnou deskou), myčkou nádobí a digestoří (vše v záruce). Celý byt byl nově vyštukován a vymalován, byly osazeny nové dveře. V koupelně a kuchyni byla kompletně rekonstruována elektroinstalace, rozvody vody a odpadů. V koupelně je osazen nový sprchový kout, umyvadlo a je zde dostatek prostoru pro pračku i sušičku.
Ve vstupu, bytovém jádru a kuchyni je položena nová keramická dlažba, v hale, pokojích a ložnici dřevěná plovoucí podlaha. Hala, pokoje a ložnice jsou opatřeny dekorativním polystyrénovým podhledem, nové jádro podhledem sádrokartonovým.
Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla osazena nová okna, vyzděny meziokenní vložky, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla střecha, stoupačky a instalován nový výtah.
Celková plocha bytu čítá 70,6 m2, měsíční předpis plateb je stanoven na 4.757,- Kč, z toho fond oprav 1.522,- Kč. Členská práva k družstevnímu bytu nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout do jednoho měsíce.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

126983316_hornak_vodnansk_first_floor_first_design_20220829_fbd242

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF