Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


KAMENICE NAD LIPOU - BYT 2+1 V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ

- LZE FINANCOVAT HYPOTÉKOU

- ZDĚNÝ DŮM S NOVÝMI OKNY A ZATEPLENÍM 

- BYT V PŮVODNÍM STAVU K REKONSTRUKCI

3.160.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi bytu 2+1 v osobním vlastnictví v Družstevní ulici č. p. 504 v Kamenici nad Lipou.

Nabízený byt s balkonem je umístěn ve třetím patře třípatrového zděného domu bez výtahu. Dispozice bytu sestává z místností vstupu (3,6 x 1,65 = 5,9 m2), obývacího pokoje (5,1 x 3,47 = 17,7 m2), ložnice (3,48 x 3,44 = 12,0 m2), kuchyně (2,9 x 1,82 = 5,3 m2) s předloženým balkonem (3,69 x 1,16 = 4,28 m2) a koupelny se záchodem (2,9 x 1,62 = 4,7 m2). Příslušenstvím bytu je zděný sklep v přízemí domu a zděný sklad na sousedním pozemku.

Nabízený byt je prakticky v původním, průměrně udržovaném stavu. Rekonstrukcí si prošla pouze zděná místnost koupelny se záchodem. Při úpravě zde byly nově provedeny rozvody vody, elektřiny a odpadů. Položena byla nová keramická dlažba a obklady. Nově bylo osazeno sanitární vybavení, elektrický bojler k ohřevu teplé vody a elektrický přímotop. Koupelna je vybavena vanou, klosetem, umyvadlem a vodovodní armaturou pro napojení pračky. V kuchyni je osazena původní kuchyňská linka s plynovým sporákem (plynová bomba je umístěna na balkonu). Vytápění bytu je zajištěno elektrickými akumulačními kamny v obývacím pokoji.

Dům s nabízeným bytem prošel v minulých letech kompletní revitalizací. Byla zde osazena nová plastová okna, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla rovněž střecha.

Podlahová plocha bytu (dle katastru nemovitostí) čítá 45,38 m2, měsíční předpis plateb je stanoven na 1.190,- Kč, z toho fond oprav 606,- Kč. Zálohy na elektřinu (topení a ohřev vody) jsou nastaveny na 2.200,- Kč s tím, že každoročním vyúčtováním se část plateb vrací (doložíme ročním vyúčtováním služeb).

Dům s nabízeným bytem je vystavěn na vlastní stavební parcele parc. č. 1021 (o výměře 235 m2), umístěné ve zcela oplocené parcele parc. č. 1024 (o výměře 2.519 m2) s vlastním parkovištěm. Nový nabyvatel bytu získá s koupí družstevního bytu podíl 4538//53589 na stavební parcele 1021 a podíl 1/18 na parcele 1024. Zděný sklad je vystavěn na parcele 1023 ve vlastnictví státu. Členský podíl s družstevním bytem není nikým a ničím omezen. Předání může proběhnout okamžitě. PENB v současné době nedoložen - G, aktuální stav zjišťuji.

Koupi bytu velmi rád doporučuji.

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF