Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


KOMERČNÍ NEMOVITOST V KOLÍNĚ

- DVA OBCHODY S VÝKLADEM DO ULICE

- KREJČOVSKÁ DÍLNA

- PĚT SAMOSTATNÝCH KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

- UZAVŘENÝ DVOREK SE SKLADEM

- PŮDNÍ PROSTOR K REKONSTRUKCI

REZERVOVÁNO

12.995.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout komerční objekt v Mostní ulici č. p. 70 v Kolíně. Třípodlažní, nepodsklepený objekt s uzavřeným dvorkem nabízí zázemí k obchodní a kancelářské činnosti – dva přízemní obchody s výkladem do ulice, dílnu, pět samostatně pronajímatelných prostor pro kanceláře, sklad, sociální zázemí a možnost dalšího rozvoje v dosud nevyužitém půdním prostoru. Z deseti samostatně pronajímatelných prostor je v současné době pronajato osm, s roční výtěžností na úrovni 490.044,- Kč. Nevyužitý je prozatím přízemní sklad (vlhké prostředí) a stavebně nedokončený půdní prostor.
Ze středové chodby v přízemí (27,5 m2) vstupujeme vlevo do obchodu s moto sortimentem (29,2 m2), vpravo do prodejny oken (61,8 m2) a v zadní části u dvorku je situována krejčovská dílna (21,6 m2). Konec přízemní chodby nás vyvede na uzavřený dvorek (48,5m2) ze kterého vstupujeme do samostatné místnosti skladu (30,8 m2) a plynové kotelny (21,6 m2) na jedné straně dvorku a k sociálnímu zázemí (WC muži, WC ženy a úklidová místnost).
Po pohodlném schodišti chodby vystoupáme do druhého nadzemního podlaží, kde najdeme tři samostatné soubory místností a sociální zázemí. První soubor sestává z pěti místností a samostatného sociálního zázemí (celková plocha čítá 70,2 m2) a v současné době je užíván jako administrativní a provozní zázemí IT firmy. Druhý soubor sestává ze dvou místností (celková plocha 52,1 m2) i tyto prostory jsou užívány jako administrativní a provozní zázemí IT firmy. Třetím prostorem je kancelář (10,8 m2) využívaná jako zázemí pojišťovací poradkyně.
Ve třetím nadzemním podlaží najdeme tři samostatně využitelné prostory. První je tvořen čtyřmi místnostmi (celková plocha 51,5 m2) a je opět využíván jako zázemí IT firmy . Druhý prostor sestává ze dvou místností (celkem 36 m2) je pronajat jako kancelář. Jako třetí je samostatně přístupný, dosud nevyužitý a stavebně zcela nedokončený půdní protor (s dokončeným sociálním zázemím) o celkové ploše 66 m2.
Nabízená komerční nemovitost je napojena na dodávku elektřiny, vodou je zásobována z obecního vodovodu, odkanalizována do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodní ústředním topením, napojeným na plynový kondenzační kotel. Nabízený objekt je v interiéru ve velmi dobrém, udržovaném stavu. V minulých letech zde proběhla výměn oken, podlahových krytin a celková rekonstrukce topného systému. Na nového majitele čeká úprava fasády s případným zateplením, oprava terasy nad sociálním zázemím ve dvorku i samotného sociálního zázemí.
Vlastnická práva k nabízeným nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena, k předání může dojít okamžitě. PENB „G“ - aktuální stav připravujeme.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

plaketa_pro_maklere_5

V projektu Realiťák roku 2021 pro mě můžete hlasovat zde:
https://www.realitakroku.cz/makler/ivan-hornak-17224  

Mockrát děkuji za Váš hlas :-) 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář