Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM OBORA U MALŠIC

- DISPOZICE 3+1

- STODOLA 194 m2

- GARÁŽ 33 m2

- ZAHRADA 3152 m2

3.400.000,- KČ

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi vesnického souboru nemovitostí v Malšicích – Oboře u Maršova, sestávající z rodinného domu, rozlehlé zahrady, předzahrádky, stodoly, samostatné garáže a skladu paliva.

Rodinný dům č. p. 12 byl vystavěn na počátku dvacátého století. Stavebně se jedná o samostatně stojící, jednopodlažní, částečně podsklepený objekt k bydlení, s nevyužitým půdním prostorem. Dispozice domku 3+1 sestává z místností vstupu - zádveří (2,99 x 2,02 = 6,0 m2), chodby (6,71 x 2,44 = 16,4 m2), obývacího pokoje (6,19 x 5,04 = 31,2 m2), ložnice (4,29 x 2,51 = 10,8 m2), dětského pokoje (4,92 x 3,57 = 17,6 m2), obytné kuchyně (4,88 x 4,82 = 23,5 m2), koupelny (5,5 m2), záchodu (0,7 m2) a spíže (4,56 x 2,45 = 11,2 m2).

Dispozici domu je dále možné rozšířit i do dosud nevyužitého půdního prostoru (18,3 x 6,26 = 114,6 m2), se světlou výškou ke hřebeni 3,97 m.

Nabízený soubor nemovitostí je vystavěn na vlastní stavební parcele o celkové výměře 1915 m2. Stavební parcela je zastavěna rodinným domem (207 m2) stodolou (9,3 x 20,9 = 194 m2) s přístřeškem (6,4 x 9,8 = 62,7 m2), samostatnou zděnou garáží (33 m2) a zděným skladem paliva (39 m2) s přístřeškem (35 m2). Ke stavební parcele přiléhají zahrady o celkové ploše 1823 m2.

Nabízený rodinný dům je vystavěn z cihelného zdiva, stropy jsou provedeny jako dřevěné, trámové, s podbitím a záklopem. Podlahy jsou vybetonované. Dům je zastřešen sedlovou střechou s eternitovou střešní krytinou. Dům je prakticky v původním stavu, s původními, dřevěnými okny a nezateplenou fasádou. V místnostech dětského pokoje a spíže se objevuje vzlínající vlhkost, zapříčiněná nedostatečnou izolací přiléhající zeminy nad úrovní podlah (nutno řešit odkopáním a položením nopové folie s drenáží a zásypem).

Objekt je napojen na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z vlastní, kopané studny s domácí vodárnou, odkanalizován do vlastního septiku s trativodem. Vytápění je řešeno elektrickými akumulačkami v kombinaci s lokálním spotřebičem na tuhá paliva. Koupelna je se zděným sprchovým koutem  – ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. Kuchyně je bez kuchyňské linky. Vlastnická práva k nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena, k předání může dojít okamžitě.

PENB - G (přesnou hodnotu zjišťuji).

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

1_obora-12-malsice-malsice_0

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF