Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM V KOLÍNĚ

- DŮM PO VELMI ZDAŘILÉ REKONSTRUKCI

- DISPOZICE 3+1

- MOŽNOST PŮDNÍ VESTAVBY

- ZAHRÁDKA SE SKALKOU

6.060.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi kompletně zrekonstruovaného rodinného domu se zahrádkou v Okružní ulici č. p. 476 v Kolíně.
Nabízený rodinný dům byl vystavěn ve třicátých letech minulého století. V osmdesátých letech prošel první rekonstrukcí, ale ta zásadní přišla až se současnými majiteli v roce 2015. Při této byl celozděný objekt upraven do současné podoby - jednopodlažního, částečně podsklepeného rodinného domu s dosud nevyužitým půdním prostorem.
Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 244 m2. Zastavěná plocha rodinným domem čítá cca 152m2, zbytek výměry tvoří okrasná, zcela oplocená relaxační zahrádka.
Rodinný dům nabízí dispozici 3+1 se sociálním zázemím. Do domu vstupujeme středovou chodbou (15,1 m2), nabízející vstup do jednotlivých pobytových místností. Vpravo vstupujeme do obývacího pokoje (26,6 m2), propojeného s kuchyní a jídelnou (17,7 m2). Vlevo jsou z chodby přístupné samostatné místnosti pokoje (23,8 m2), ložnice (18 m2), koupelny (10,8 m2) a záchodu (1,8 m2). Nakonec nás chodba přivede do romantické, prosklené zimní zahrady (13,5 m2), ze které vystupujeme do okrasné zahrádky se skalkou a přístřeškem nakola.
Ze středové chodby můžeme sestoupit do fortelně klenutého potravinového sklepa (21,1 m2), anebo vystoupat do půdního prostoru. Ten na ploše 120 m2 nabízí možnost dalšího rozvoje dispozice formou obytné vestavby (světlá výška od podlahy ke hřebeni 4,5 m).
Při zásadní rekonstrukci domu byly rekonstruovány podlahy a opatřeny kvalitními nášlapnými vrstvami. Všechny místnosti byly opatřeny sníženými podhledy s vloženou tepelně izolační vrstvou. Do obvodového pláště byla vsazena nová okna a dveře. Byla zateplena zadní fasáda (do zahrady) a opravena fasáda vstupní. Kompletně byla vyměněna střešní krytina, nově byly rozvedeny elektroinstalace, vodoinastalace a odpady. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou s elektrickými spotřebiči a jídelnou. V koupelně je osazena vana i sprchový kout a pohodlně se sem vejde i pračka se sušičkou.
Nabízené nemovitosti jsou pro chůzi a jízdu přístupné z obecní komunikace, napojeny jsou na dodávku elektřiny, vodou jsou zásobovány z obecního vodovodu a odkanalizovány do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno úspornými elektrickými stropními sálavými infrapanely, do fasády domu je přivedena plynová přípojka s možností zřízení plynového topení. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem.
Nabízený rodinný domek je situován v místě se snadno dostupnou občanskou vybaveností - v docházkové vzdálenosti do pěti minut jsou vzdálena dvě základní školy, školka a jesle, za deset minut nakupujeme v nové prodejně Penny a do patnácti minut dojdeme pohodlnou chůzí do centra města. Z Kolína je velmi dobrá dopravní dostupnost do Prahy i Pardubic.
Koupi nabízených nemovitostí rozhodně velmi rád doporučuji. PENB připravuji.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

121265142_okruzni_kolin_first_floor_first_design_20220502_ba5b10 121265142_okruzni_kolin_floor_1_first_design_20220502_ad523e 121265142_okruzni_kolin_floor_2_first_design_20220502_77cb9b 

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář