Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM VE STÁDLECI NA TÁBORSKU

RODINNÝ DŮM SE STODOLOU A DÍLNOU

DISPOZICE 3+1 S MOŽNOSTÍ DALŠÍHO ROZVOJE

UZAVŘENÝ DVŮR

PŘÍPRAVA NA VESTAVĚNÝ BAZÉN

5.450.000,- Kč

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi venkovského souboru nemovitostí v městysi Stádlec na Táborsku. Předmětem nabídky je rodinný dům s dílnou, stodolou a uzavřeným dvorkem s průjezdem.
Nabízený soubor nemovitostí byl vybudován na přelomu devatenáctého a dvacátého století jako klasická hospodářské usedlost, která byla později využívána i jako řeznictví s prodejnou. V roce 1997 nemovitost koupil současný majitel a hodnotnou rekonstrukcí jí upravil do současné podoby - jednopodlažního, téměř zcela podsklepeného objektu k bydlení, s dispozicí 3+1, sociálním zázemím a dosud nevyužitým půdním prostorem, způsobilým pro další rozvoj formou střešní vestavby. Při rekonstrukci byly vybourány stávající podlahy a nahrazeny novými. Položena byla nová střešní krytina, kompletně byl proveden nový rozvod elektroinstalace, vodoinstalace a odpadů. Byla osazena nová okna a kompletně rekonstruovány vnitřní i vnější omítky.
Obytná část domu sestává z místností vstupní verandy (3,41 x 2,09 = 7,13 m2), pokoje (5,92 x 3,20 = 18,99 m2), obývacího pokoje (5,22 x 4,43 = 23,19 m2), ložnice (4,36 x 5,23 = 22,85 m2),
kuchyně (3,31 x 2,43 = 8,06 m2), a koupelny se záchodem (3,51 x 2,38 = 8,40 m2). Dispozici dále doplňují místnosti spíže (2,08 x 2,43 = 5,05 m2) a skladu potravin (2,14 x 1,45 = 3,12 m2). Podlahovou plochu obytné části je možné dále rozvíjet do dosud nevyužívaného půdního prostoru (24,69 x 4,97 = 122,7 m2) se světlou výškou ke hřebeni 2,91 m.
Na obytnou část navazují a z uzavřeného dvora jsou samostatně přístupné místnosti dílny (3,99 x 7,69 = 30,7 m2) a stodoly (10,49 x 4,83 = 50,75 m2). Původní stavbu stodoly majitel zamýšlel využít k vestavbě vlastního wellness relaxačního zázemí s vnitřním bazénem – viz přiložená vizualizace. Tento prostor lze ale využít i k rozšíření dispozice obytné části, anebo jako zázemí k podnikání.
Nabízené nemovitosti jsou vystavěny na vlastní stavební parcele o celkové výměře 450 m2. Cca 325 m2 je zastavěno rodinným domem a stodolou a na zbylých cca 125 m2 se rozprostírá uzavřený dvůr.
Nabízený soubor nemovitostí je napojen na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu (ve dvoře kopaná 10 m studna) a odkanalizován je do vlastního septiku s přepadem do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno plynovými lokálními spotřebiči (vafky) v obývacím pokoji, interiérovým krbem v obývacím pokoji (s teplovzdušným rozvodem do ložnice) a elektrickým podlahovým vytápěním v kuchyni a koupelně. Místnosti jsou připraveny i pro osazení elektrickými akumulačkami. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn elektrickým bojlerem.
Koupi nabízených nemovitostí velmi rád doporučuji. PENB – G (nedodán).
K nabízenému souboru nemovitostí lze dále dokoupit zahradu s parametry stavební parcely o celkové výměře 1.639 m2 – viz samostatný inzerát pro obec Stádlec.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Vizualizace bazénu

aerial_4 aerial_5 normal_10 normal_11 normal_17 normal_20 normal_25 normal_26 normal_5 normal_9

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář