Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


STAVEBNÍ PARCELA VE STÁDLECI NA TÁBORSKU

- CELKOVÁ VÝMĚRA 1.639 m2

- ELEKTŘINA

- PLATNÉ DOKUMENTY PRO SÍŤOVÁNÍ:

VODOVODEM, KANALIZACÍ,

VEŘEJNÝM OSVĚTLENÍM

 945.000,- Kč

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout prodej pozemku, položeného v západní části katastru obce Stádlec na Táborsku, mimo aktivní zóny záplavového území. Nabízený pozemek o celkové výměře 1.639 m2, je v katastru nemovitostí veden jako zahrada, avšak územním plánem je včleněn do zastavitelné části obce. Z hlediska následného využití parcely se tedy jedná o plochu, určenou pro bydlení městského charakteru. Dopravní napojení je řešeno ze stávající komunikace - silnice III. třídy a územním plánem vymezených – zpevněných místních komunikací, pod kterými budou k pozemkům přivedeny obecní vodovod, kanalizace a veřejné osvětlení. Městys Stádlec má na realizaci tohoto záměru zpracovanou potřebnou dokumentaci, která je schválena na úrovni územního i stavebního povolení. Časový horizont realizace však není v současné době stanoven. Elektřina je již do tohoto území přivedena. Při vykoupení částí pozemků, které budou sloužit jako příjezdové komunikace se obec zavázala na své náklady přeložit stávající elektro přípojky na hranici nově vymezených pozemků – stavebních parcel.

Územním plánem je oblast s nabízeným pozemkem vyčleněna jako plocha Z.STA.5 (BM-N). Přípustné je zde umisťování staveb pro bydlení, zejména tedy − rodinné domy, bytové domy, stavby pro dočasné ubytování, penziony, stavby pro individuální rekreaci. Podmínkou umístění stavby je, že výšková hladina zástavby nepřekročí čtyři nadzemní podlaží (+ ustupující podlaží).

Videoprohlídka

Fotogalerie

Dokumentace

povoleni_stavby_vodohosp-_cast stavebni_povoleni_komunikace uzemni_rozhodnuti

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář