Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


TÝN NAD VLTAVOU - DRUŽSTEVNÍ BYT 2+KK

- BYT PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

- ZASKLENÁ LODŽIE

- PRODEJ VČETNĚ VYBAVENÍ A ZAŘÍZENÍ

2.100.000,- Kč 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi družstevního bytu 2+KK v Hlinecké ulici č. p. 701 v Týně nad Vltavou. Nabízený byt s lodžií je umístěn v prvním patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem. Dispozice bytu nabízí místnosti vstupu (2,3 m2), chodby (5,9 m2), ložnice (3,96 x 3,44 = 13,65 m2), obývacího pokoje (4,26 x 3,42 = 15,85) s kuchyňským koutem a představěnou lodžií (2,76 x 1,27 = 3,52 m2) a koupelny se záchodem (3,2 m2).

Příslušenstvím bytu je sklepní kóje (2,6 m2), v přízemí domu je společná kočárkárna.

Nabízený byt je po celkové, velmi zdařilé rekonstrukci. V novém, sádrokartonovém bytovém jádře byla umístěna koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, klosetem a místem pro pračku. V obývacím pokoji byla instalována nová kuchyňská linka se zabudovanou, elektrickou horkovzdušnou troubou, sklokeramickou varnou deskou a granitovým dřezem.

Místnosti bytu byly nově vyštukovány, zčásti jsou kryty obkladem v dekoru dřeva. Ve vstupu, na chodbě a v koupelně byla položena keramická dlažba, v obývacím pokoji a ložnici plovoucí podlahy. Lodžie je dozděna k obvodovému plášti domu, je opatřena kvalitním zasklením, vertikálními žaluziemi a stahovacím sušákem prádla. Podlahu kryje keramická dlažba, povrch stěn je vyštukován.

Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla zde osazena nová okna, vyzděny meziokenní vložky, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla střecha, stoupačky a instalován nový výtah.

Podlahová plocha bytu čítá 44 m2. Měsíční předpis plateb a je stanoven na 2.200,- Kč, z toho fond oprav 377,- Kč.

Součástí kupní ceny je kompletní zařízení bytu, krom jídelních židlí.

Členský podíl k nabízenému bytu není nikým a ničím omezen, předání bytu může proběhnout prakticky okamžitě.

3D scan

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF