Úspěšný prodej nemovitosti v novém roce: Praktické rady a strategie
02. 01. 2024

Úspěšný prodej nemovitosti v novém roce: Praktické rady a strategie

dpis článku:

Chcete úspěšně prodat nenovitost v roce 2024?

Perex:

Nový rok přináší nové příležitosti, a to i v oblasti prodeje nemovitostí. Pokud plánujete v tomto roce prodat svou nemovitost, pak tento článek píši právě pro Vás :-) Nejste si jisti strategií prodeje, nastavením nabídkové ceny? Mrkněte tedy na tento článek - těch pár minut za to určitě stojí :-)

Text článku:

Nemovitost musí být "voňavá"

První dojem je v realitním světě zásadní. Proto je důležité, aby váš dům vynikal vizuálně i funkčně. Doporučuji začít odstraněním osobních předmětů a dekorací, které mohou odvádět pozornost od samotné nemovitosti. Zaměřte se také na drobné opravy, které mohou mít velký dopad na celkový vzhled domu. A nezapomeňte na exteriér - zahrada a příjezdová cesta mohou významně přispět k prvnímu dojmu. Nechte si poradit, jak na to :-)

"Vytrubte" svou nemovitost do světa

V dnešní digitální éře je online prezentace nemovitosti klíčová. Kvalitní fotografie, virtuální prohlídka (3D sken nemovitosti) a videoprohlídky umožňují potenciálním kupcům prohlédnout si dům pohodlně z domova. Efektivní využití sociálních sítí zvýší viditelnost vaší nabídky a přitáhne větší počet zájemců. Pojďme se do toho pustit společně :-)

Poradíte si s cenou nemovitosti a s námitkami zájemce?

Správné - realistické nastavení nabídkové ceny je pro prodej Vaší nemovitosti tím nejdůležitějším, klíčovým faktorem. Pojďme se spolu podívat na cenové mapy, Valuo a na data z katastru. Přehnaná nabídková cena dělá z Vaší nemovitostí jenom "další ležák" na realitních portálech. Rozumná cena přivede více zájemců a s větším počtem koupěchtivých pak můžeme nabídkovou cenu dokonce i navýšit. To vše je potřeba se zájemci vykomunikovat... Komunikace je klíčová – otevřený, rozumný dialog vede k dohodě stran a k úspěšnému prodeji. Zvládnete takovou komunikaci, anebo to necháte na mně? :-)

Nehrajte si na právníky...

Po dohodě o ceně a podmínkách prodeje následuje složitý právní a administrativní proces. Je důležité jej zvládnout tak, aby proběhl hladce a bez komplikací. Rozhodně nevěřte "zaručeným smluvním vzorům" na internetu. Nejen chybné znění smluvního vztahu, ale i nedostatečné sestavení pouhého návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí proces prodeje zkomplikuje, zastaví, prodraží...

Hledáte profíka? Jsem tu pro Vás :-)

Prodej nemovitosti je jedním z nejvýznamnějších kroků ve Vašem životě. Pracujete s milionovými položkami a "amatérský přístup" se k takovým transakcím rozhodně nehodí. Jako zkušený realitní makléř si Vám proto dovoluji nabídnout skutečně profesionální služby při prodeji Vaší nemovitosti.

Dovoluji si Vás tedy pozvat na nezávaznou schůzku, kde Vám předestřu úspěšnou cestu k prodeji Vaší nemovitosti. Kontatktní údaji najdete na mém webu - https://realityhornak.cz.

Těším se na naše osobní setkání :-)

Ivan Horňák
Autor: Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení