Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONÁJEM PODKROVNÍHO BYTU 1+KK V RODINNÉM DOMĚ V BECHYNI

- PODKROVNÍ BYT V RODINNÉM DOMĚ

- SAMOSTATNÝ VSTUP

- ROZLEHLÁ TERASA S VÝHLEDEM 

14.000,- Kč

VČETNĚ SLUŽEB

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout pronájem velmi pěkného, energeticky úsporného (PENB - C) podkrovního bytu s terasou, v rodinném domě v Dlouhé ulici č. p. 104 v Bechyni.
Nabízený byt je umístěn v prvním patře (podkroví) RD. Dispozice bytu nabízí otevřený prostor obývacího pokoje (i s místem pro spaní) a kuchyně s jídelnou o výměře 55,1 m2, koupelnu (5,7 m2) se záchodem a sprchovým koutem, šatnu (6 m2) a prostornou, prosluněnou terasu (11,6 m2) s kouzelným výhledem do okolní přírody a k centru města. Kuchyně nabízí rohovou kuchyňskou linku s elektrickou dvouplotýnkou a lednicí. Místnosti bytu jsou nově vyštukovány a nově vymalovány. Na podlaze je položeno lino v dekoru dřeva, v koupelně je položena keramická dlažba. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na tepelné čerpadlo.
Měsíční nájem je stanoven na 14.000,- Kč včetně všech služeb. Nájemné se hradí na měsíc dopředu, podmínkou pronájmu je složení vratné jednoměsíční kauce a nákladů realitního a právního servisu. Při podpisu smlouvy to pro nájemce znamená platbu ve výši 42.000,- Kč.
Pronajímatel upřednostňuje nájemce s trvalým pracovním poměrem, bez závislosti na příjmu sociálních dávek, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.
PENB C - 97,1 kWh/m2/rok

3D scan

PŮDORYSY

104-dlouha-bechyne-03042023_155304

Průkaz energetické náročnosti budovy - PENB

urban_penb

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF