Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM V NEZNAŠOVĚ U TÝNA NAD VLTAVOU

- DISPOZICE 4+1

- VESTAVĚNÁ GARÁŽ

- DVĚ KRYTÁ PARKOVACÍ STÁNÍ

- PERGOLA S NADZEMNÍM BAZÉNEM

- MOŽNOST PŮDNÍ VESTAVBY

4.950.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi rodinného domu se zahradou, garáží a dvěma krytými parkovacími stáními v Neznašově č. p. 57 u Týna nad Vltavou.

Původní stavba domu byla vystavěna pravděpodobně na přelomu osmnáctého a devatenáctého stolení. Postupem času si prošla rekonstrukcemi i změnami v užívání. Od padesátých let minulého století sloužila jako obecní úřad. V roce 1986 jí nový majitel uzpůsobil jí k rodinnému bydlení. Současní majitelé nemovitost koupili v roce 2017 a rekonstruovali jí do současné podoby – dvoupodlažního, nepodsklepeného rodinného domu s dispozicí 4+1 se dvěma koupelnami, vestavěnou garáží, dílnou a dvěma krytými parkovacími stáními před domem.

Přízemí domu nabízí místnosti: vstupní chodby (15,1 m2) se schodištěm (4,9 m2), dvou pokojů (12,4 a 10,8 m2), koupelny (2,7 m2), prádelny (2,7 m2) pracovny (4,1 m2) a garáže (22,2 m2). Dispozici přízemí doplňují místnosti kotelny (12,2 m2) se záchodem (1,6 m2) a zádveřím (3,0 m2) pro výstup na krytou pergolu (20,9 m2) s kruhovým nadzemním bazénem.

Z přízemí vystoupáme po pohodlném betonovém schodišti (pokrytým zátěžovým kobercem) do haly – pracovny (12,1 m2), která nabízí vstup do jednotlivých místností: kuchyně (10,7 m2), obývacího pokoje (26,0 m2), ložnice (24,7 m2), a koupelny (3,2 m2) se záchodem.

Dispozici domu lze dále rozvíjet do dosud nevyužitého půdního prostoru (107,5 m2), kam jsou vyvedeny stoupačky vody, kanalizace topení i k rozvodu elektřiny.

Nabízený rodinný dům je pro chůzi a jízdu přístupný z obecní komunikace. Napojen je na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu a odkanalizován do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na kotel na tuhá paliva, v obývacím pokoji je provedena příprava na osazení krbových kamen. Teplá voda je připravována v kombinovaném bojleru.

V roce 2017 byl dům kvalitně a nákladně rekonstrouván. Kompletně byla vyměněna elektroinstalace, vodoinstalace i odpady. Kompletně byl rekonstruován topný systém – byl instalován nový kotel na TP (Dakon IV třídy) v kombinaci se značkovým elektrokotlem Bosch. Úsporný kombinovaný topný systém je doplněn teplovodními akumulačními nádržemi. Nově byly osazeny radiátory s propojením v mědi. K odvodu spalin z kotle byl instalován nový, dvouplášťový nerezový komín.

Celý dům byl po obvodu obkopán na úroveň základové spáry, k domu byly přiložena nopová fólie, položeny drenážní trubky a zasypány kamennou drtí. Kuchyně je osazena novou kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči – sklokeramickou varnou deskou, sporákem a lednicí. Odtah z digestoře je vyveden na fasádu.

Rodinný dům je vystavěn ze smíšeného zdiva o tloušťce konstrukce cca 100 cm. Takovou obvodovou konstrukci není třeba zateplovat – v roce 2019 byla opatřena silikonovou fasádou. Výplně otvorů jsou osazeny kvalitními okny s izolačním trojsklem, vchod izolačními vchodovými dveřmi. Stropní konstrukci tvoří dřevěné trámové stropy s podbitím a záklopem. Nášlapné vrstvy podlah tvoří betonová mazanina, krytá linem, v obývacím pokoji je položena plovoucí podlaha na dřevěných vlysech (parketách). Sedlová konstrukce krovu je kryty betonovou střešní krytinou KM BETA (kompletní rekonstrukce střechy z roku 2008).

Současnou dispozici 4+1 lze pouhou úpravou pracovny na kuchyni uzpůsobit ke dvougeneračnímu bydlení se dvěma plnohodnotnými bytovými jednotkami 2+1. Přízemní dispozici lze rozšířit o místnost zabudované garáže, patrovou dispozici je možné rozšířit využitím půdního prostoru - střešní vestavbou.

Přes všechna provedená opatření a nákladnou rekonstrukci je třeba zmínit, že se jedná o více než dvousetletou stavbu a rozhodně od ní nelze očekávat parametry současné novostavby.

Nabízený dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 144 m2 na stavební parcelu navazuje oplocená zahrada (99 m2), vybavená houpačkou, skleníkem, přístřeškem na nářadí a přístřeškem na sušení palivového dříví.

PENB nedoložen - G –průkaz je ve zpracování.

V nabídkové ceně nemovitostí je prakticky kompletní vybavení a zařízení, na nového majitele čeká jako bonus kompletní fotovoltaická elektrárna včetně projektu, v celkové hodnotě 100.000,- Kč.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

PŮDORYSY

 135273162_hornak_sadova_floor_2_untitled_20230129_648e4e 135273162_hornak_sadova_floor_3_first_design_20230129_efa44d 135273162_hornak_sadova_floor_4_first_design_20230129_ef013a  

neznasov_-_prizemi_a_rozmery

neznasov_-_patro_s_rozmery

KONTAKT

web_ikonky-001

 

Reality Horňák s.r.o.

Ivan Horňák 

jihočeský realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo

pro Vás

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

 

 

 

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF