KARLOVY VARY - PRODEJ BYTU 3+1

- OSOBNÍ VLASTNICTVÍ

- BYT PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI 

- CELKOVÁ PLOCHA 80,58 m2

2.450.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi bytu 3+1 v osobním vlastnictví v ulici 1. máje č. p. 308 v Karlových Varech.
Půdorys s virtuální prohlídkou: https://www.nview.cz/vp/vp888/
Nabízený byt bez balkonu, či lodžie je umístěn v prvním patře čtyřpatrového panelového domu bez výtahu.
Dispozice bytu sestává z pobytových místností: obývacího pokoje (5,91 x 3,44 = 20,4 m2), ložnice (4,59 x 3,44 = 15,8 m2), dětského pokoje (4,24 x 3,44 = 14,7 m2) a kuchyně (3,44 x 2,96 = 10,2 m2). Dispozici bytu doplňují místnosti předsíně (3,44 x 2,15 = 7,4 m2), chodbičky ke kuchyni (1,5 m2), komory - šatny (3,44 x 1,50 = 5,2 m2) a koupelny se záchodem (2,47 x 1,58 = 3,9 m2).
Příslušenstvím bytu je sklepní kóje a ve společných prostorech domu je k dispozici místnost kočárkárny – kolárny a sušárny.
Nabízený byt prošel celkovou, velmi zdařilou rekonstrukcí. Bylo zde vyzděno nové bytové jádro, rekonstruována byla kuchyně, elektroinstalace, vodoinstalace a odpady, položeny byly nové podlahové krytiny - lina. V koupelně je osazena rohová vana, umyvadlo, koupelnové skříňky a toaleta. Stěny koupelny jsou obloženy vkusným keramickým obkladem, podlahu kryje keramická dlažba. Kuchyně je osazena novou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči – plynovou varnou deskou, elektrickou digestoří, elektrickou pečící troubou, mikrovlnnou troubou, chladničkou s mrazákem a druhým mrazákem (skříňku s druhým mrazákem lze využít k osazení myčky nádobí). Pračka je umístěna ve skříni – v předsíni. Byt je uzavřen bezpečnostními vchodovými dveřmi.
Dům s nabízeným bytem byl kolaudován v roce 1990, jedná se tedy o nejmladší panelové domy ve městě. Dům není zateplen a nejsou zde osazena plastová okna.
Celková plocha bytu čítá 80,58 m2, měsíční předpis plateb je stanoven na 5.075,- Kč, z toho fond oprav 687,- Kč.
Dům je obklopen příjemnými zelenými plochami se vzrostlými stromy. V blízkém okolí domu najdeme veškerou potřebnou infrastrukturu – základní školu, mateřskou školku, obchody a služby, i sportoviště. Přímo před domem nastoupíme do autobusu MHD.
Vlastnická práva k nabízenému bytu nejsou nikým a ničím omezena. Předpoklad uvolnění bytu k 31. 3. 2021. Koupi tohoto bytu rozhodně velmi rád doporučuji.

PENB G (uvádím v souladu se zněním § § 7a odst. 2 písm. e) zákona č. 406/2000 Sb.). PENB je v současné době zpracováván, jakmile bude vyhotoven uvedu přesné zatřídění. 

Fotogalerie

Půdorys s virtuální prohlídkou

mar_pud

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář