Pronájem bytu v Bechyni

 

Romantické bydlení v podkrovním bytě 1+KK

v rodinném domě 

 

 

PRONAJATO

 

9.000,- Kč

včetně služeb

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout pronájem podkrovního bytu v rodinném domě v Dlouhé ulici č. p. 104 v Bechyni.

Dispozičně se jedná o byt 1 + KK (garsonku) se sociálním zázemím, komorou (šatnou), balkonem a vlastním vchodem. Byt s velmi příjemnou atmosférou nabízí nadstandardní bydlení v romantickém podkrovním prostoru – sešikmené sádrokartonové podhledy s přiznanými prvky střešní vazby a dřevěnou podlahou.

Prostor nabízeného podkrovního bytu je opticky rozdělen na tři části - střední komunikační část se schodištěm (4,77 x 3,36 = 16,03 m2), obytná část (3,99 x 6,68 = 26,68 m2) a kuchyňského koutu (3,37 x 4,04 = 13,64 m2). Jako samostatné místnosti jsou řešeny koupelna se záchodem (1,95 x 2,86 = 5,59 m2) a komora - šatna (1,84 x 2,99 = 5,52 m2).

Byt je zařízen nábytkem a vybavením – kompletní kuchyňský kout s kuchyňskou linkou s varnou deskou (dvě plotýnky) a lednicí. Obytná část je vybavena dvěma lůžky (třetí je v kuchyňské části) a konferenčním stolkem s křesílky. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, klosetem, umyvadlem a místem pro pračku. Z obytné místnosti můžeme vystoupit na prostornou terasu s překrásným výhledem do údolí říčky Smutná.

Nabízený byt je vytápěn teplovodním ústředním vytápěním, napojeným na plynový kotel. Tepelnou pohodu a příjemnou atmosféru bytu lze vylepšit přitápěním v krbových kamnech u obytné části bytu.

Měsíční nájem včetně služeb čítá 9.000,- Kč. Nájemné se hradí na měsíc dopředu, podmínkou pronájmu je složení vratné dvouměsíční kauce. Při podpisu smlouvy to pro nájemce znamená platbu ve výši 27.000,- Kč.

Pronajímatel upřednostňuje nájemce s trvalým pracovním poměrem, bez závislosti na příjmu sociálních dávek, nekuřáky a bez domácích mazlíčků.

 

Fotogalerie

Půdorys s virtuální prohlídkou

pudorys_1

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

http://www.realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

http://www.realityhornak.cz

Kontaktní formulář