RODINNÝ DŮM BOROVANY U MILEVSKA

- DISPOZICE 4+1 S VESTAVĚNOU GARÁŽÍ

- ZAHRADA S PERGOLOU

- ZAPUŠTĚNÝ KRUHOVÝ BAZÉN

 

4.900.000,- KČ

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi rodinného domu se zahradou v jihočeských Borovanech u Milevska. RD s č. p. 77 byl vystavěn ve třicátých letech minulého století. Současní majitelé dům zakoupili v roce 2007 a v následujících letech ho celkově zrekonstruovali do současné podoby - dvoupodlažního (2. podlažím je částečná střešní vestavba), částečně podsklepeného objektu k rodinnému bydlení, s bytovou dispozicí 4+1 se sociálním zázemím a vjezdem (garáží).
Nabízený rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 281 m2, na níž navazuje zcela oplocená zahrada o výměře 430 m2.
Přízemní dispozice domu nabízí jednotlivé místnosti: vjezd – garáž (19,3 m2), vstupní hala (15,4 m2), obývací pokoj (39,1 m2), kuchyně (11,1 m2), dětský pokoj (13,2 m2) a druhý dětský pokoj (13,6 m2) se šatnou (3,7 m2). Dispozici přízemí doplňují místnosti: koupelna (8,6 m2), dva záchody (2,7 a 1,8 m2), spíž (1,1 m2) a komora (2,4 m2) . Ze zahrady je přístupná navazující místnost podsklepené dílny (8,7 m2).
Z chodby (8,6 m2) se schodištěm vystoupáme do podkroví, které nabízí místnost ložnice (27,3 m2) a dosud nevyužitého půdního prostoru (85,9 m2), kam je možné dispozici domu dále rozvíjet.
Z přízemní chodby vycházíme na zahradu za domem. Zahrada nabízí příjemné posezení v kryté pergole a koupání v zapuštěném kruhovém bazénu (průměr 4,6 m, hloubka 1,2 m) s pískovou filtrací.
Nabízený rodinný dům je vystavěn jako celozděný objekt, zastropený dřevěnými trámovými (a částečně povalovými) stropy, zastřešený sedlovou střechou s betonovou střešní krytinou.
Objekt je ve velmi dobrém, pečlivě udržovaném stavu. Současní majitelé provedli zásadní rekonstrukci - jsou osazena kvalitní dřevěná eurookna, dům je zateplen a opatřen novou fasádou (krom jihozápadní stěny objektu), stropní konstrukce je shora zateplena izolační vatou. Elektrorozvody byly nově provedeny v mědi, vodoinstalace v plastu. Rodinný dům je napojen na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z vlastního vrtu, odkanalizován do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním vytápěním, napojeným na na elektrokotel v kombinaci s krbovými kamny s výměníkem. Podlahy jsou řešeny jako částečně keramické (v kuchyni s podlahovým topením) a dřevěné, na roštu.
Dům je po nastěhování připraven k plnohodnotnému užívání – bez nároků na zásadní opravy, úpravy, či rekonstrukce.
PENB G – aktuální stav připravuji.

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

plaketa_pro_maklere_5

V projektu Realiťák roku 2021 pro mě můžete hlasovat zde:
 
https://www.realitakroku.cz/makler/ivan-hornak-17224  

Mockrát děkuji za Váš hlas :-) 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář