Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM RATAJE U BECHYNĚ

- RODINNÝ DŮM K CELKOVÉ REKONSTRUKCI

- DOKONČENÉ BOURACÍ A VYKLÍZECÍ PRÁCE

- ZPRACOVANÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

- STODOLA S DOKONČENOU DÍLNOU A GARÁŽÍ

2.995.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám exkluzivně nabídnout koupi vesnického souboru nemovitostí v Ratajích u Bechyně, sestávajícího z rodinného domu č. p. 36, stodoly s dílnou a garáží, uzavřeného dvora a předzahrádky.

Rodinný dům, vystavěný na počátku minulého století, je samostatně stojícím, jednopodlažním, částečně podsklepeným objektem k bydlení. Současný majitel započal s generální rekonstrukcí domu. Zcela vyboural vnitřní dispozici, odstranil stropní konstrukci (ponechal pouze dřevěné stropní trámy) a vyboural stávající podlahy. Nabízený objekt je tedy v současné době ve stádiu zastřešené hrubé stavby bez vnitřních podlah. Smíšené zdivo obvodové konstrukce nenese známky vzlínající vlhkosti, krov a střešní trámy jsou v dobrém, použitelném stavu. Součástí kupní ceny je nová střešní krytina, složená na předzahrádce u domu.

Přízemí domu nabízí celkovou plochu 12,01 x 5,24 = 63,44 m2 a 4,66 x 5,24 = 24,4 m2, na které lze vybudovat zcela novou obytnou dispozici 3+1 s možností dalšího rozšíření formou střešní vestavby. Od odkrytého podloží podlahy ke stropnímu trámu dům nabízí světlou výšku 3,12 m a od trámu k hřebeni 3,21 m.

Přes dvůr přejdeme k samostatné zděné stavbě skladu 3,52 x 4,0 = 14,10 m2, se světlou výškou ke 2,09 m. Jižní hranici uzavřeného dvora tvoří stodola. V levé části stodoly je k dispozici kompletně zrekonstruvaná místnost dílny (7,59 x 4,31 = 32,77 m2, výška 2,47, se vstupními dveřmi 1,0 x 1,98 m). Vedle dílny je pak samostatná místnost garáže (6,61 x 2,88 = 19,01 m2, výška 2,11 m, s průjezdným profilem vrat - šíře 2,46 výška 1,99 m).

Uvnitř stodoly se otevírá další využitelný prostor pro skladování materiálu a zahradní techniky, či k parkování auta. Nad dílnou a garáží lze ve stodole vybudovat velmi kvalitní střešní vestavbu a rozšířit tak zásadně dispozici i k vícegeneračnímu bydlení. Na stodole je položena nová střešní krytina, podložná paropropustnou fólií.

Rodinný domek a stodola jsou vystavěny na vlastní stavební parcele o celkové výměře 500 m2 (zastavěná plocha rodinným domem čítá 136 m2, stodolou 193 m2). Zbývající část stavební parcely (cca 171 m2) tvoří uzavřený dvůr. Před rodinným domem je položena prostorná předzahrádka (279 m2).

K nabízenému souboru nemovitostí je přiveden obecní vodovod, odknalizován je do vlastní jímky s přepadem do obecní kanalizace. Elektřina je přivedena zemní přípojkou. Inzerovaný rodinný dům po rekonstrukci novým majitelům nabídne klidný a spokojený život v malebné jihočeské vesničce, která se neustále rozrůstá a zaplňuje i mladými lidmi s rodinami.

Rataje jsou posazeny do nádherné jihočeské přírody. Jsou obklopeny nádhernými lesy a loukami, protéká jimi říčka Smutná. Místní obyvatelé i rekreanti si zde velmi cení fungující obchod i hospodu, rádi se scházejí i u nově vybudovaného sportovního hřiště se zázemím.

Koupi nabízených nemovitostí velmi rád doporučuji.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Projektová dokumentace

Sken_ze_dne_2021-12-16_08_14_27_AM Sken_ze_dne_2021-12-16_08_16_16_AM Sken_ze_dne_2021-12-16_08_18_53_AM Sken_ze_dne_2021-12-16_08_22_57_AM sken_ze_dne_2021-12-16_08_21_21_am

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

plaketa_pro_maklere_5

V projektu Realiťák roku 2021 pro mě můžete hlasovat zde:
 
https://www.realitakroku.cz/makler/ivan-hornak-17224  

Mockrát děkuji za Váš hlas :-) 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář