VYHNANICE - PRODEJ CHATY NA BŘEHU RYBNÍKA

- CELODŘEVĚNÁ REKREAČNÍ CHATA

- VLASTNÍ STAVEBNÍ PARCELA

- PŘÍMO NA BŘEHU VYHNANICKÉHO RYBNÍKA

 

1.050.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi tradiční celodřevěné rekreační chaty č. e. 3 v katastru obce Vyhnanice u Bechyně, vystavěné přímo na břehu Vyhnanického rybníka.

Dispozice přízemí sestává z místností vstupní verandy (3,72 x 1,02 = 3,79 m2), chodbičky (1,73 x 1,60 = 2,78 m2), kuchyňského koutu (1,91 x 1,75 = 3,36 m2) a obývacího pokoje (3,58 x 3,15 = 11,30 m2). Dispozici přízemí doplňuje skladová místnost (3,59 x 1,19 = 4,29 m2).

Po výstupu po žebříkovém schodišti se dostáváme do podkroví, které nabízí místnosti dvou pokojů – pokoj s výhledem na rybník (2,85 x 2,38 = 6,81 m2) a pokoj, hledící do lesa (3,19 x 2,38 = 7,61 m2).

Celodřevěná rekreační chata je vystavěna na vlastní stavební parcele o celkové výměře 100 m2, zastavěná plocha čítá cca výměře 23 m2. Na stavební parcelu navazuje okrasná zahrada, položená na pozemku Panství Bechyně a.s. – užívání této plochy je ošetřeno nájemní smlouvou s výší měsíčního nájmu: 366,- Kč, včetně práva jízdy a chůze k nabízené chatě.

Nabízená rekreační chata je napojena na dodávku elektřiny, vytápění je zajištěno otevřeným krbem v obývacím pokoji, případně lokálním elektrickým spotřebičem. Tato chata není vybavena plnohodnotným sociálním zázemím. Není zde koupelna, záchod je řešen jako zalévací, umístěn je ve skladové místnosti – viz popis. Pro vodu pitnou vodu si uživatelé chat docházejí do cca 400 m vzdáleného místa, kde si točí vodu z obecního vodovodu.

Plnohodnotnou koupelnu se záchodem lze vybudovat ve skladové místnosti. Dle vyjádření stavebního úřadu v Soběslavi lze na pozemku zřídit studnu.

Nabízená chata je umístěna v nádherném koutu jihočeské přírody, obklopena je vzrostlým lesem. Uživatelům dává pocit absolutního propojení s přírodou. Okolí nabízí procházky a projížďky v nekonečných lesních porostech, na své si přijdou rybáři, houbaři, cyklisté… Nedaleko od chaty je položeno golfové hřiště.

Popisovaná chata v současném stavu rozhodně není určena pro zájemce, kteří si od pobytu v rekreační chatě slibují luxus, srovnatelný s celoročním bydlením ve zděném rodinném domě, avšak po vybudování studny a sociálního zázemí nebude chatě chybět už vůbec nic...

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys s virtuální prohlídkou

ruz_pud

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Kontaktní formulář